Debatní klub Gymnázia Jana Nerudy

Vítejte na stránkách debatního klubu Gymnázia Jana Nerudy v Praze.Na těchto stránkách najdete plno informací o akademickém debatování na naší škole...

Aktuality a úspěchy debatérů

Na Mistrovství Evropy v debatování ve Stuttgartu se český národní tým ve složení Barbora Goláňová, Jana Lohrová, Šimon Podhajský a Anthony Stalker umístnil na 6. místě z 26-ti týmů. Barbora Goláňová obsadila příčku 3. nejlepšího řečníka. Gratulujeme!

Na finále debatní ligy se tým GJN ve složení Martin Dunaj, Lukáš Djakoualno, Barbora Goláňová a Barbora Goláňová umístnil na 2. místě. Barbora Goláňová obsadila příčku 2. nejlepšího řečníka. Gratulujeme!

Na Mistrovství světa v debatování v Aténách se český národní tým ve složení Martin Dunaj, Lenka Habětínová, Barbora Goláňová, Michaela Rutová a Šimon Podhajský umístnil na 20. místě ze 40ti týmů. Barbora Goláňová obsadila místo 11. nejlepší řečnice v kategorii EFL.Gratulujeme!

Na slovenském mezinárodním turnaji v Košicích se česká reprezentace ve složení Martin Dunaj(GJN), Barbora Goláňová(GJN) a Michaela Rutová umístil na 2. místě, Martin Dunaj obsadil příčku 5. nejlepšího řečníka a Barbora Goláňová se stala nejlepší řečnicí turnaje. Gratulujeme!


Na mezinárodním debatním víkendu ve Slovinsku se česká reprezentace ve složení Martin Dunaj(GJN), Barbora Goláňová(GJN), Barbora Šonková(GJN) a Šimon Podhajský umístila na 12. místě ze 45 týmů, Barbora Šonková obsadila místo 8. nejlepšího řečníka, Barbora Goláňová místo 13. Gratulujeme!

Na 1. kvalifikačním turnaji 2008/2009 se školní tým Dully Dulls ve složení Martin Dunaj a Barbora a Tereza Šonkovi umístil na 1. místě, a tým Stalkers ve složení Jon Šotola, Anthony Stalker a Anastasia Mirkina na místě 7. Gratulujeme!

Na Mistrovství světa v debatování WSDC 2008 ve Washingtonu DC se česká reprezentace ve složení Martin Dunaj(GJN), Barbora Goláňová(GJN), Šimon Podhajský, Andrea Jamborová a Anna Hlaváčová umístil na 20 místě ze čtyřiceti zúčastněných zemí. Gratulujeme!

Na mezinárodním turnaji Heart Of Europe 2008 se česká reprezentace ve složení Martina Dunaj(GJN), Barbora Goláňová(GJN), Šimon Podhajský, Anna Hlaváčová a Andrea Jamborová umístil na 3. místě. Gratulujeme!

Na 3. kvalifikačním turnaji se školní tým Dully Dulls(Barbora Goláňová, Martin Dunaj, Nella Soušková) umístil na 2. místě, Barbora Goláňová obsadila místo 2. nejlepšího řečníka. Gratulujeme!

Na 1. kvalifikačním turnaji se školní tým Dully Dulls(Barbora Goláňová, Martin Dunaj, Nella Soušková) umístil na 1. místě, Barbora Goláňová obsadila místo 2. nejlepšího řečníka turnaje. Gratulujeme!